Biuro Współpracy Międzynarodowej

Projekt Blended Intensive Programme dla III roku studentów Architektury. Termin zgłoszeń 12.02.2023.

Projekt Blended Intensive Programme dla III roku studentów Architektury. Termin zgłoszeń 12.02.2023.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie edukacyjnym pod nazwą SC2 Sustainable Communities & Cities: First Edition Istanbul – Safranbolu (Turkey) skierowanym do studentów III roku Architektury PANS w Nysie, realizowanym w ramach programu Erasmus +. Obowiązkowy komponent wirtualny odbędzie się przed mobilnością fizyczną zaplanowaną w terminie od 11.04.-19.04.2023 (uwzględnione dni na podróż). 

Dokumenty aplikacyjne, jakie należy złożyć na krótkoterminową mobilność mieszaną / BIP:

  1. Formularz zgłoszeniowy online 
  2. CV i list motywacyjny w j.angielskim należy przesłać na maila bwm@pans.nysa.pl  
  3. Karta rekrutacyjna

Na karcie należy uzyskać podpis Kierunkowego Koordynatora Pani dr inż. arch. Agaty Pięt oraz średnią ocen z dziekanatu. Egzamin językowy zostanie przeprowadzony w wyznaczonym terminie po zakończonej rekrutacji. 

Studenci PANS w Nysie zainteresowani udziałem w projekcie BIP w ramach programu Erasmus+ proszeni są o złożenie kompletu dokumentów w terminie do dnia 12.02.2023. Ilość miejsc ograniczona. 

Dofinansowanie z programu Erasmus+ wynosi 70 euro na dzień (łącznie 7 dni pobytu bez dni na podróż). Gwarantujemy dodatkowe wsparcie finansowe dla 3 studentów PANS w Nysie, którzy uzyskają największą ilość punktów w procesie rekrutacyjnym w ramach programu Erasmus+. Osoby te, po podpisaniu umowy finansowej, otrzymają zwrot środków finansowych za zakupiony bilet lotniczy na podstawie dołączonej nam do dokumentacji opłaconej faktury imiennej za bilet.

Ważne: dokonując zakupu biletu lotniczego należy mieć na uwadze rozsądną tańszą cenę zakupu oraz wyłącznie 1 sztukę płatnego bagażu rejestrowanego o wadze 10 kg i należy rezygnować z wszystkich dodatkowych, płatnych opcji/usług (np. pierwszeństwo wejścia na pokład, dodatkowe ubezpieczenie etc). 

Pytania dotyczące dokumentów rekrutacyjnych prosimy kierować do Biura Współpracy Międzynarodowej na adres bwm@pans.nysa.pl
Szczegóły dotyczące międzynarodowego projektu dostępne są także u Koordynatora projektu Pani dr inż. arch. Agaty Pięt.