Biblioteka

Wyszukaj zbiory w katalogach Biblioteki PANS w Nysie

Wyszukaj zbiory w katalogach Biblioteki PANS w Nysie

Zapraszamy użytkowników do korzystania z Katalogu Biblioteki, Multiwyszukiwarki EDS i Listy A-Z.

Katalog

Katalog Biblioteki PANS umożliwia prowadzenie inteligentnych poszukiwań udostępnianych przez bibliotekę zbiorów oraz pozwala użytkownikowi na ich wybór za pośrednictwem opcji "wypożycz" lub "zamów". Katalog cechuje intuicyjność i prostota, ale też szybsze działanie i bezpieczeństwo, gdyż posiadamy bezpieczny certyfikat SSL.
Katalog online posiada wiele opcji ułatwiających precyzyjne dopasowanie kryterium wyszukiwania. Oferuje również tzw. wyszukiwanie proste, wyszukiwanie w jednym polu, pozwalającym na wyszukiwanie wskazanej informacji o zbiorach we wszystkich strefach opisu. Wystarczy, że wprowadzimy jakieś słowo w oknie „Co mogę dla Ciebie znaleźć?”

 

 

Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service

EDS to serwis zintegrowanego wyszukiwania, który umożliwia jednoczesne przeszukiwanie wielu zasobów informacyjnych, m.in. baz danych, serwisów czasopism i książek elektronicznych różnych wydawców i dostawców. Źródła informacyjne oferowane przez Bibliotekę przeszukiwane są w szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego okienka, a rezultaty wyszukiwania wyświetlane są na jednej platformie w postaci ujednoliconej listy wyników.

 

 

Lista A-Z

Baza umożliwia przeszukiwanie tytułów czasopism i e-książek  dostępnych w Bibliotece.