Zarządzanie i inżynieria produkcji

Wyróżnienia

W trakcie Uroczystości wręczenia dyplomu Inżyniera absolwentom kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji 30.06.2014r w Instytucie Zarządzania PWSZ w Nysie Pan inż. Andrzej Ksiądzyna otrzymał specjalne wyróżnienie za zaangażowanie i bardzo dobre wyniki podczas praktyk studenckich.

W dniu 21.06.2013r podczas Uroczystości rozdania dyplomów absolwentom kierunku ZIP Pan Robert Baraniewicz otrzymał Nyską Nike, czyli wyróżnienie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie dla Absolwentów i Dobroczyńców Uczelni.

W dniu 15.06.2012 podczas Uroczystości rozdania dyplomów absolwentom kierunku ZIP nasz absolwent Rafael Baraniewicz otrzymał wyróżnienie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie dla Absolwentów i Dobroczyńców Uczelni, tzw. Nyską Nike.

W 2010 roku Pan Marcin Szpakowicz absolwent kierunku ZIP otrzymał wyróżnienie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie dla Absolwentów i Dobroczyńców Uczelni, tzw. Nyską Nike.

Zgłoszona w 2011 roku praca dyplomowa inżynierska "Zarządzanie jakością zgodne z koncepcją TQM na wybranym przykładzie", autorstwa Łukasza Wargackiego, napisana pod kierunkiem dr. inż. Mariusza Kołosowskiego, doskonale wpisała się w ideę konkursu, na najlepszą pracę dyplomową, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją uzyskując wyróżnienie.

W 2009 roku Pan Krzysztof Szymański wygrał konkurs organizowany przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją oddział Opole na najlepszą pracę dyplomową na kierunku studiów: zarządzanie oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Promotorem był dr inż. Piotr Bernat.