Zarządzanie i inżynieria produkcji

Siemens zaprasza studentki do szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0

Siemens zaprasza studentki do szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0

Uwaga studentki kierunków technicznych! Rusza szósta edycja Programu Inżynierki 4.0 organizowana dla Was przez Siemensa.

Siemens ponownie otwiera drzwi dla ambitnych studentek uczelni technicznych! Jeśli jesteś przyszłą inżynierką gotową poznać nowoczesny rynek pracy, to szansa dla Ciebie. 

Zgłoś się do programu edukacyjnego, zdobądź wiedzę i cenne kontakty z branży, poznaj nowych ludzi, a przede wszystkim – rozwijaj się. Ten wyjątkowy program edukacyjny Siemensa to okazja do rozwinięcia potencjału studentek kierunków inżynierskich w obszarze technologii i biznesu.

Stań się jedną z ponad 200 inżynierek, które weszły do świata biznesu jeszcze przed skończeniem studiów. Zrób pierwszy krok, który pozwoli Ci rozwijać się i zadbać o swoją zawodową przyszłość. Dołącz do praktycznych warsztatów, które przybliżą Ci realia nowoczesnego rynku pracy. Skorzystaj z porad doświadczonych ekspertów i ekspertek. Poznaj praktyczne zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. 

Zostań jedną z uczestniczek szóstej edycji Programu Inżynierki 4.0!

Chcesz wziąć udział w programie “Inżynierki 4.0”? Zgłoś się: https://wydarzenia.siemens-info.com/inzynierki40?utm_source=edu&utm_medium=mail 

Rozwijaj się z Siemensem!