Filologia angielska

Projekt BIP „Economic Issues: Global & European Perspective” dla studentów Filologii angielskiej i Finansów

Projekt BIP „Economic Issues: Global & European Perspective” dla studentów Filologii angielskiej i Finansów

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie Blended Intensive Programme w ramach programu Erasmus+ pt. „Economic Issues: Global & European Perspective”, którego koordynatorem jest Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie.

Tegoroczny projekt jest już drugą edycją realizowaną w nyskiej akademii przy współpracy z uczelniami z Niemiec - Hochschule Mittweida oraz Węgier - University of Dunaujvaros i dedykowany jest studentom dwóch kierunków: Filologia angielska oraz Finanse

Ten interdyscyplinarny projekt, który zahacza zarówno o kwestie gospodarczo-ekonomiczne, językowe, jak i kwestie współpracy międzynarodowej, jest doskonałą okazją do poznania osób z innych kultur, daje możliwość pracy w grupie międzynarodowej i zdobycia dodatkowej wiedzy w oparciu o doświadczenie wykładowców z trzech partnerskich uczelni. Za udział w projekcie każdy student otrzyma 5 ECTS.

Studenci PANS w Nysie zainteresowani udziałem w projekcie BIP proszeni są o złożenie kompletu dokumentów (wskazanych poniżej) w terminie do dnia 10.03.2023 r.

Dokumenty aplikacyjne do udziału w projekcie BIP:

(ze zgodą kierunkowego Koordynatora ds. Koordynatora ds. Współpracy Międzynarodowej i ECTS oraz potwierdzoną średnią ocen z dziekanatu).

Pytania dodatkowe oraz te dotyczące dokumentów rekrutacyjnych prosimy kierować do Biura Współpracy Międzynarodowej na adres bwm@pans.nysa.pl