Dietetyka

XVII Nyski Festiwal Nauki na kierunku dietetyka PANS w Nysie

XVII Nyski Festiwal Nauki na kierunku dietetyka PANS w Nysie

W dniach 20 oraz 21 września 2023 roku w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie odbył się XVII Nyski Festiwal Nauki (NFN). Coroczną tradycją pracowników Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej PANS w Nysie kierunku dietetyka jest zapewnienie ciekawej i nowoczesnej oferty edukacyjnej dla młodzieży.

Na tegorocznym NFN mieliśmy przyjemność zaprosić Naszych wyśmienitych naukowców i praktyków, pracowników Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej PANS w Nysie:

  • prof. dr hab. Elżbietę Grochowską-Niedworok, prof. ucz.
  • prof. dr hab. Joannę Wykę, prof. ucz.
  • dr hab. Zbigniewa Ciemniewskiego, prof. ucz.
  • dr Ewę Malczyk, prof. ucz. 
  • dr Beatę Całyniuk
  • dr Martę Misiarz
  • dr Jagodę Rydelek-Pęk    

Najlepszym podsumowaniem wydarzenia są zadowoleni uczniowie wychodzący z wykładów, warsztatów czy pokazów. „Bardzo nam się podoba Nyski Festiwal Nauki, możemy uczyć się zarówno teorii, jak i praktyki” – podsumowuje uśmiechnięty uczeń z Nysy. Pani doktor Jagoda Rydelek-Pęk po przeprowadzonych warsztatach w pracowni komputerowej dodaje: „Organizujemy ciekawe i wartościowe zajęcia dla młodzieży, których treści można zastosować w swoim codziennym życiu, aby cieszyć się lepszym zdrowiem. Zajęcia w ramach NFN dodatkowo uchylają rąbka tajemnicy o tym jak się u nas studiuje, jacy są prowadzący i jaki jest klimat Uczelni. Kochamy NFN!”.

Każdego roku pragniemy, aby kolejne edycje NFN były ciekawym wydarzeniem, o którym się pamięta i mile wspomina! Chcielibyśmy na stałe zagościć w kalendarzu młodzieży, dlatego też serdecznie zapraszamy na kolejne edycje festiwalu w PANS w Nysie we wrześniu 2024 smiley.
 

Galeria