Dietetyka

NFN 2022

NFN 2022

W dniach 21 oraz 22 września 2022 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na Wydziale Nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej odbył się XVI Nyski Festiwal Nauki „IT w nauce, zdrowiu i biznesie”. Pracownicy kierunku dietetyka przygotowali atrakcyjną ofertę wykładów i warsztatów dla zainteresowanej tym wydarzeniem młodzieży z Nysy i okolic. 

Oprócz zajęć praktycznych przeprowadzonych w pracowni antropometrycznej z wykorzystaniem najnowoczniejszej aparatury do bioimpedancji elektrycznej oraz zajęć w pracowni komputerowej z wykorzystaniem specjalistycznych programów komuterowych do obliczania zawartoscii składników pokarmowych diety, odbyły się wykłady z udziałem Wysoce Szanowanych Profesorów, poważanych ekspertów w dziedzinach nauk o zdrowu i nauk medycznych. 

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród biorących w nich udział młodzieży. Najbardziej aktywnym uczestnikom zostały wręczone nagrody książkowe, gry planszowe oraz kubki. Wraz ze wszystkimi pracownikami WnoZiKF PWSZ w Nysie chcielibyśmy podziękować za gromkie brawa po zakończonych zajęciach, jak również zaprosic wszystkich zainteresowanych na kolejne edycje Nyskiego Festiwalu Nauki.

Galeria