Psychofizyczne kształtowanie człowieka

V obóz zimowy dobiegł końca

V obóz zimowy dobiegł końca

Tradycyjnie pozytywnie zmęczeni i posiniaczeni wracamy do Nysy by od jutra kontynuować naukę w murach Uczelni. To był prawdziwie piękny czas, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Przy wymarzonej pogodzie szusowaliśmy po trasach Skiarena Szrenica, biegaliśmy na nartach po trasach Polana Jakuszycka DCS w dzień i w nocy, pierwsze ślizgi zaliczyli początkujący narciarze i snowboardziści z super instruktorami szkoły Snow4Fun - Szkoła narciarska i snowboardowa Szklarska Poręba. Zaliczyliśmy na skiturach wyprawę z Jakuszyc na Szrenicę przepięknym zielonym szlakiem, na którym włączył się w niejednym z nas duch walki, nawet walki o przetrwanie.

Dziękujemy Sklep Sportowy Paulosportxxl za zapewnienie super sprzętu, za profesjonalne szkolenia, za świetnie zorganizowany nam czas. Dziękujemy Paweł Iwanicki za szkolenia i Pensjonat RAAD na Uroczysku za gościnę i zadbanie o nasze kubki smakowe i paliwo. Wszystko było tak jak trzeba.

Po raz kolejny Studenci spisali się wzorowo. Były piesze wędrówki, kąpiele w saunie, joga i w drodze powrotnej odnowa biologiczna w Termy Cieplickie. Dziękujemy Władzom Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie za możliwość zorganizowania obozu. Cieszymy się, że na naszej Uczelni sport jest ważny. Obóz zorganizowali niezastąpieni i najlepsi wykładowcy Ewa Szura i Marcin Dykta. Odliczamy czas do obozu letniego. Zostało 95 dni.

Galeria