Kosmetologia

Szkolenie produktowe firmy BIELENDA Professional

Szkolenie produktowe firmy BIELENDA Professional

17.10.2022r., w ramach działalności SKN „EZiS” na Wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku Kosmetologii, odbyło się szkolenie dotyczące zastosowania produktów polskiej marki Bielenda Professional.

Marka BIELENDA Professional istnieje od 1990 roku. Od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Jest nowoczesną firmą, która od początku swojego istnienia jest wierna przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na naturalnych składnikach aktywnych.

W szkoleniu Bielenda Professional uczestniczyły studentki II roku kierunku kosmetologii. Spotkanie  składało się z częśći  wykładowej oraz części pokazowej. Słuchaczki uzyskały wiedzę na temat stosowania produktów Bielenda  z podziałem na linie zabiegowe w zależności od rodzaju cery. Na wybranej  studentce odbył się również pokaz najnowszego zabiegu anti- age  LIFT&GLOW.

Każda uczestniczka miała możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego umiejętności doboru i zastosowania preparatów marki Bielenda Professional. 
 

Galeria