Biuro Praktyk i Karier Zawodowych

OFERTA PRACY - Inżynier Produkcji (AIR)

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem technologicznym na powierzonej liniiprodukcyjnej, w tym poprawa wydajności, poprawa jakości,redukcja kosztów wytwarzania, wprowadzanie usprawnień celempoprawy bezpieczeństwa i redukcji oddziaływania na środowisko
  • Prowadzenie projektów produkcyjnych według metodologii APQP
  • Analiza procesu produkcyjnego pod kątem optymalizacji i ciągłegodoskonalenia
  • Tworzenie i modyfikacja dokumentacji technicznych/procesowych
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych w strefietechnologicznej
  • Zarządzanie projektami zakupu nowych maszyn produkcyjnych, wtym: planowanie inwestycji i harmonogramu, tworzenie wnioskówinwestycyjnych, tworzenia specyfikacji do maszyn i dopuszczaniemaszyn do użytkowania oraz walidacja procesów produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w organizacji oraz firmamizewnętrznymi w celu wdrożenia wymaganych zmian w produkcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi z obszaru zapewnienia jakości FMEA, SPC
  • Znajomość zasad LEAN
  • Doświadczenie z obszaru rozwiązywania problemów i wdrażaniadziałań korygujących do niezgodności oraz kontroli jakości
  • Umiejętność analizy i interpretacji rysunków technicznych orazspecyfikacji materiałowych
  • Podstawowa znajomość programu AutoCad
  • Inicjatywa w działaniu, gotowość do nauki, otwartość w działaniu
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i zarządzanie sobąw czasie

Przełożony - Bartosz Sobolewski

Termin składania aplikacji

Adres mailowy do złożenia aplikacji - job.poland@donaldson.com

Osoba do kontaktu w procesie rekrutacji - Katarzyna Klarenbach