Samorząd Studencki

Zaproszenie dla Studentów na Weekendowe Warsztaty Improwizacji Teatralnej z Panem od komedii

Zaproszenie dla Studentów na Weekendowe Warsztaty Improwizacji Teatralnej z Panem od komedii

Zapraszamy studentów na nadchodzące Weekendowe Warsztaty Improwizacji Teatralnej pod hasłem Rozwiń swoją pewność siebie, które odbędą się w dniach 20-21 kwietnia 2024 roku w Galerii Nyskiej w Nysie.

Warsztaty te stanowią doskonałą okazję dla studentów do rozwijania umiejętności interpersonalnych, kreatywności oraz pewności siebie poprzez sztukę improwizacji. Poprowadzi je doświadczony trener improwizacji z Warszawy - Damian Nieduziak znany jako Pan od komedii, który zapewni profesjonalne wsparcie oraz inspirującą i przyjazną atmosferę podczas całego wydarzenia.

📆 Termin: 20-21 kwietnia 2024 r. (sobota-niedziela).
📍 Lokalizacja: Galeria Nyska, piętro 1, lokal naprzeciwko Sali zabaw Wilczek, Rynek 40, Nysa.
⏰ Godziny: 10:00 - 18:00 (w tym 2x1h przerwy na odpoczynek).
💰 Koszt: Specjalna cena dla studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie -> 560 zł po wpisaniu kodu zniżkowego PANS (ważny do 17 kwietnia do końca dnia). Standardowa cena to 650 zł do 15 kwietnia, 710 zł w dniach 16-19 kwietnia.
 
Aby wziąć udział w warsztatach należy mieć ukończone 16 lat.

Szczegółowe informacje oraz BILETY dostępne są pod tym linkiem.

Dodatkowo, zachęcamy do odwiedzenia naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie można znaleźć relację z poprzednich warsztatów.

Udział szkoły w tym wydarzeniu pozwoli na promocję kreatywności, rozwoju osobistego oraz sztuki improwizacji wśród szerszej publiczności, a także umocni Państwa zaangażowanie we wsparcie kultury oraz edukacji artystycznej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy szybką rejestrację.