Samorząd Studencki

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie, chcąc kontynuować profilaktykę ubezpieczeniową, umożliwiła swoim Studentom - zarówno stacjonarnym jak i niestacjonarnym - przystąpienie do grupowego programu ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w PZU SA.

Oferta, jaką proponujemy studentom PANS w Nysie, została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego i zawiera wszystkie niezbędne elementy ochrony, czyniąc ją jedyną w swoim rodzaju.

Uwaga: Specjalny Grupowy Program Ubezpieczeniowy został przygotowany wyłącznie dla studentów PANS w Nysie i nie jest dostępny na warunkach indywidualnych!!

UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW (NNW)  WYMAGANE JEST PRZEZ PRACODAWCÓW PRZYJMUJĄCYCH STUDENTÓW NA OBOWIĄZKOWE PRAKTYKI ZAWODOWE

POSIADANIE UBEZPIECZENIA NW JEST RÓWNIEŻ WARUNKIEM UCZESTNICTWA WE WSZELKIEGO RODZAJU WYJAZDACH (DYDAKTYCZNYCH, SPORTOWYCH)  W TRAKCIE STUDIÓW

Forma opłacania składki:
Wejdź na stronę Ubestrefa.pl, wpisz kod oferty – kody zamieszczone poniżej, zaznacz zgody i zapłać. Swoją indywidualną polisę wraz z niezbędnymi dokumentami otrzymasz na maila. 

Kody oferty:
1) nwocpann (nnw na 30tys zła za 69zł plus oc na praktyki na 100tys zł na 88zł na rok od osoby)
2) nwpansn (samo nnw z rozszerzeniem o zakażenia wirusowe na 30tys zł za 69zł na rok)