Samorząd Studencki

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie, chcąc kontynuować profilaktykę ubezpieczeniową, umożliwiła swoim Studentom - zarówno stacjonarnym jak i niestacjonarnym - przystąpienie do grupowego programu ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w PZU SA.

Oferta, jaką proponujemy studentom PANS w Nysie, została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie Towarzystwa Ubezpieczeniowego i zawiera wszystkie niezbędne elementy ochrony, czyniąc ją jedyną w swoim rodzaju („szyta na miarę”).

Uwaga: Specjalny Grupowy Program Ubezpieczeniowy został przygotowany wyłącznie dla studentów PANS w Nysie, którzy opłacą składkę na rachunek bankowy i nie jest dostępny na warunkach indywidualnych!!

UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW (NNW)  WYMAGANE JEST PRZEZ PRACODAWCÓW PRZYJMUJĄCYCH STUDENTÓW NA OBOWIĄZKOWE PRAKTYKI ZAWODOWE.

POSIADANIE UBEZPIECZENIA NW JEST RÓWNIEŻ WARUNKIEM UCZESTNICTWA WE WSZELKIEGO RODZAJU WYJAZDACH (DYDAKTYCZNYCH,  SPORTOWYCH)  W TRAKCIE STUDIÓW

Nowa forma opłacania składki:

wejdź na link https://ubestrefa.pl/oferta/sucucq, podaj swój adres e-mail i zgody i opłać składkę jak w sklepie internetowym. Swoją indywidualna polisę wraz z niezbędnymi dokumentami otrzymasz na e-maila. Termin do 20 grudnia 2022 r.