Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie

Nasi studenci zachwycili publiczność!

Nasi studenci zachwycili publiczność!

Ależ to były emocje! W ubiegły czwartek studenci Państwowej Akademii Nauk Stosowanych z Wydziału Jazzu, zaserwowali publiczności w Nyskim Domu Kultury muzyczną ucztę. Po wydarzeniu wszyscy mieli spory niedosyt… bo po prostu chciałoby się więcej. 

Było rewelacyjnie. Gratuluję tak uzdolnionych Studentek i Studentów. Byliście wspaniali!”, „Spektakularny Koncert. Wielkie Brawa”, „Mam nadzieję, że powtórzycie Państwo koncert” – takie pozytywne komentarze zdominowały media społecznościowe po koncercie naszych studentów, którzy zabrali widzów w muzyczną podróż z przebojami z filmów o przygodach Agenta 007. 

Koncert „Dziewczyny Bonda” przygotowali wykładowcy i studenci Wydziału Jazzu PANS. Nad całością czuwał mgr Przemysław Michalak. Na scenie zobaczyliśmy chór Wydziału Jazzu pod kierownictwem dr Mariusz Drożdżala, laureata Trytona Nyskiego. Była też bogata sekcja instrumentów dętych, kwartet smyczkowy i sekcja rytmiczna. Ciekawe aranżacje sprawiły, że mogliśmy poczuć się jak na sali kinowej. 

Na żywo zabrzmiały przeboje takie jak „Golden Eye”, „No Time to Die”, „Tomorrow Never Dies”, „Another Way to Die" czy „Skyfall”. Koncert zakończyła owacja publiczności na stojąco! Gorąco dziękujemy za taki odbiór i tyle pozytywnych emocji. 

- Chcielibyśmy wyruszyć w mini trasę koncertową, aby podzielić się tymi emocjami także z widzami z innych miast – mówi mgr Przemysław Michalak, wykładowca PANS w Nysie. 

Nasi wykładowcy i studenci z Wydziału Jazzu planują już także kolejne bardzo ciekawe wydarzenia. Więcej szczegółów poznamy niebawem.

Galeria